Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Od 5 lipca Wydział Komunikacji będzie przyjmował interesantów bez konieczności wcześniejszego umawiania wizyty

Data: 24.06.2021 r., godz. 12.06   1235
W związku z przeniesieniem siedziby Starostwa Powiatu Grodziskiego na ul. Daleką 11a udostępniony zostanie dla mieszkańców nowy system kolejkowy pozwalający na sprawną obsługę interesantów Punktu Obsługi Mieszkańców i Wydziału Komunikacji.

Od dnia 5 lipca 2021 r. Wydział Komunikacji będzie przyjmował interesantów bez konieczności wcześniejszego umawiania wizyty.

W celu załatwienia sprawy konieczne będzie pobranie z biletomatów znajdujących się na parterze budynku biletu do odpowiedniego stanowiska.

Ponadto od dnia 1 lipca na stronie internetowej powiatu udostępniony zostanie również system rezerwacji wizyt przez Internet.

Z uwagi na spodziewane duże zainteresowanie ze strony mieszkańców prosimy o planowanie wizyt w Wydziale Komunikacji w kolejnych dniach lipca. Podgląd ilości osób oczekujących do załatwienia danej sprawy będzie można śledzić online na stronie internetowej powiatu.

Z uwagi na utrzymujące się zagrożenie zakażenia wirusem SARS-CoV-2 prosimy o pobranie biletu i oczekiwanie na zewnątrz. Stan obecnej kolejki będzie można śledzić również na wyświetlaczach znajdujących się na zewnątrz budynku.