Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami

Data: 14.09.2022 r., godz. 13.20    467
Przez dwa dni – 10 i 11 września można było zwiedzać nową halę sportową w Grodzisku Mazowieckim i uczestniczyć w atrakcjach przygotowanych z okazji jej otwarcia.

W sobotę wieczorem nastąpiło oficjalne otwarcie obiektu. Uroczystość rozpoczęła się od przecięcia wstęgi, a także poświęcenia obiektu przez księży proboszczów – Dariusza Gala oraz Janusza Starostę.

Po krótkim wystąpieniu Burmistrza Grodziska Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego wręczono odznaczenia. Wśród licznych osób, których trud i zaangażowanie zostały tego dnia docenione, były również osoby związane z Powiatem Grodziskim – Srebrnym Krzyżem Zasługi RP odznaczono Starostę Grodziskiego Marka Wieżbickiego, odznaczeniem państwowym „Zasłużony dla Kultury Polskiej” uhonorowano Dyrektora Publicznego Ogniska Plastycznego Jakuba Cwieczkowskiego. Warto wspomnieć, że Krzyż Zasługi RP jest nadawany przez Prezydenta RP.

Pierwszym występem na scenie hali a jednocześnie atrakcją wieczoru, na którą czekali wszyscy zebrani, był występ Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Pokaz o wysokiej jakości artystycznej publiczność nagrodziła zespół gromkimi brawami.

Wydarzenie uświetniło swoją obecnością wiele znanych osób. Wśród obecnych byli m.in. politycy Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, poseł Zdzisław Sipiera, sportowcy – Luiza Złotkowska, Mariusz Pudzianowski, Łukasz Błaszczyk oraz przedstawiciele kultury i sztuki – Andrzej Grabowski, Bohdan Łazuka i Daniel Olbrychski.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami
Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 1, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 2, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 3, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 4, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 5, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 6, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 7, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 8, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 9, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 10, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 11, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 12, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 13, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 14, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 15, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 16, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 17, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 18, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 19, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 20, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 21, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 22, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 23, Otwarcie hali sportowej z odznaczeniami, foto nr 24,